Elektrik Fturası Öğrenme

Kategori : Genel | Yayınlanma Tarihi : 26-06-2013

0

Elektrik faturası öğrenme esnasında gerekli olan bir başka bilgi ise abone numarasıdır. Abone numaranız ile 118 70’i arayarak, elektrik faturanızın tutarını öğrenmeniz  artık mümkün . Her elektrik abonesinin farklı bir abone numarası vardır ve elektrik  borç sorgulama esnasında abone numarasını personelimize vermeniz yeterli olacaktır.

Elektrik faturası öğrenme işlemi için öncelikle işletme kodunuzu bilmeyebilirsiniz. Elektrik dağıtım şirketleri genelde hizmet dağıtımı yaptıkları bölgelere farklı işletme kodları vermektedir. Bu nedenle bulunduğunuz bölgede ki işletme kodunun ne olduğunu bilmeniz elektrik faturası öğrenme sırasında işlemlerinizi çok daha kolay hale getirecektir. sizlere yardımcı olacaktır.

Yukarıda belirtmiş olduğumu gerekli iki bilgi de fatura sorgulama ya da elektrik  borç sorgulama için gereken bilgiler olmaktadır..118 70’i arayarak; hemen hizmet aldığınız firmanın  abone numarası ile fatura borç sorgulama, elektrik fatura sorgulama ile elektrik fatura borç  bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.